¶”¶Paylaşım Mekanı.com¶”¶
Adobe Cs5 FUll İndir  3201

Join the forum, it's quick and easy

Adobe Cs5 FUll İndir  3201
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adobe Cs5 FUll İndir

Adobe Cs5 FUll İndir  Empty Adobe Cs5 FUll İndir

Mesaj tarafından Admin Salı Ekim 19, 2010 6:02 pm

Herşeyin bir temeli vardır. Bizim burda yaptığımız tüm işlerin temelinde de Adobe ‘nin bize sunduğu en baba grafik programı olan Photoshop vardır. Gördüğünüz gibi photoshop ile tüm grafik çalışmalarınızı başarıyla yapabilirsiniz. Program size en başta karışık gelebilir yeni öğreniyorsanız bıkmadan merakla herşeyini öğrenmeye çalışın derim sadece. Ben photoshop programını küçükken en az 5-6 kere yükleyip ben bunu yapamam diyerek geri silmişimdir ama en sonunda öğrendik bişiler ve halen de öğrenmeye devam ediyoruz. Uzun lafın kısasa sizde hemen öğrenmeye başlayınız tabi ilk önce photoshop programını indirerek (:

NOT: Arkadaşlar aranızda programda virüs var diyenler var. İçinde bir filter i virüs olarak görüyor dosyanın ismi ve uzantısı “Crystallize.8BF” dır. Tüm filterların uzantısı 8BF dir. Ben senelerdir kullanıyorum bu programı hiç de zararını görmedim isteyen indirir eyvallah, istemeyen indirmez. Lütfen virüs var diye yorum bırakmayınız.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Şifre: endengesiz.com

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)
1- Verdiğiniz linkten dosyayı indirdim, tıklıyorum şifre istiyor, ne yapmam lazım?
Cevap: Şifre istediği yere üst tarafta belirttiğim şifreyi yani “endengesiz.com” yazcaksınız arkadaşlar. Yoksa dosyaya erişemezsiniz.

2- Programı indirdim, kurma exe sine tıkladım, siyah ms-dos ekranı geldi, ne yapmam lazım?
Cevap: Ms-Dos ekranı sizi biraz bekletcektir. Zaten Wait.. bişiler yazıyordur orda. Biraz bekledikten sonra kurma kısmı gelecektir arkadaşlar.

3- Programı kurdum tam açılırken kapanıyor, ne yapmam lazım?
Cevap: Arkadaşlar virüs sistemlerinizi kontrol edeniz, bazı virüs sistemleri bazı programları engelliyor, engel varsa engeli kaldırınız photoshop açılacaktır.

4- Program süreli mi? Key felan istiyor mu?
Cevap: Arkadaşlar program süresizdir ve key felan istemez. Senelerdir ben kullanıyorum bu programı.

5- Vista kullanıcısıyım ve programa tıklayınca açılmıyor ne yapmam lazım?
Cevap: Masaüstündeki photoshopun kısayoluna sağ tıklayın. Özellikler deyin. Gelişmiş seçeneğine tıklayın. Gelen pencerede Yönetici olarak seçiyoruz. Uygula diyoruz. Sonra Uyumluluk yazılı yere gidiyoruz. Bu programı Yönetici olarak çalıştır diyoruz. Sonra uygula ve tamam diyoruz.
Admin
Admin
Yönetici
Yönetici

Adobe Cs5 FUll İndir  7671
PM Altın : 1
PM Para PM Para : 3269
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 223
Adobe Cs5 FUll İndir  8011
Artiz
Duyuru :
Paylasim Mekani Uyesi

Aktiflik :
Adobe Cs5 FUll İndir  Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Adobe Cs5 FUll İndir  Right_bar_bleue

Nerden Nerden : Ankara
Adobe Cs5 FUll İndir  8279

Cüzdan
Paylaşım & Online:
Adobe Cs5 FUll İndir  Imgleft100/100Adobe Cs5 FUll İndir  Emptybarbleue  (100/100)
Altın Altın: Sınırsız
Para Para: Sınırsız

https://paylasimmekani.yetkin-forum.com

- Similar topics